• Svěřte Váš vůz do těch nejlepších rukou... Do našich!

Společně k úspěchu

Jsme franšízová síť profesionálních autoservisů, vystupující na evropském trhu pod obchodním označením „AUTO CHECK“ či „AUTO CHECK CENTER“. Sesterské servisní sítě AUTO CHECK CENTER jsou aktivní v ostatních evropských zemích od roku 2005. Neustále rostoucí počet autorizovaných i nezávislých autoservisů s touto značkou potvrzuje její úspěšnost na trhu. Zaměřujeme se na údržby a opravy osobních i lehkých užitkových vozidel všech značek. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby související s provozem jejich vozidel.

Výzva

Udržovat krok s nejnovějšími technologiemi a trendy je pro nezávislou dílnu stále obtížnější. Důvodem jsou nejen rostoucí počet vozidel a modelů, ale také mnoho technických inovací a zlepšování poskytovaných služeb plus cenově orientované chování zákazníků.

Důsledek

Z hlediska technického know-how a marketingu musejí nezávislé servisy neustále udržovat krok. Kromě samotné práce, už ale nezbývá moc času na řešení reklamy, péči o zákazníky, optimalizaci skladu či zdokonalování IT řešení.

Řešení

Koncept dílny ACC je ideálním svým modulárním řešením na míru. Díky tomu můžete využít jeho celé komplexní řešení nebo jen jednotlivé moduly dle Vašich individuálních potřeb. A to vše při zachování Vaší nezávislosti.

Jste majitelem autoservisu?

  • Víte, jak správně pečovat o své současné zákazníky a jak získávat nové?
  • Potřebujete zvýšit produktivitu svých zaměstnanců či efektivněji řídit Váš autoservis?
  • Jste pro fleetové zákazníky příliš malým hráčem na trhu?
  • Daří se Vám optimalizovat marketingové výdaje na prezentaci Vašeho servisu?
  • Přemýšlíte o budoucím rozvoji svého podnikání a hledáte silného partnera pro užší spolupráci?

Máte zájem o bližší informace?

Rádi vám vše podrobně vysvětlíme...
© Swiss Automotive Group CZ s.r.o.