• Svěřte Váš vůz do těch nejlepších rukou... Do našich!

65 kvalitních ACC partnerů po celé České republice

Logo ACC je zárukou kvality a profesionality. Servisy s tímto logem splňují mnoho zákaznických potřeb a nabízí vysokou kvalitu odvedené práce.

Zaměřujeme se na údržby a opravy osobních i lehkých užitkových vozidel všech značek. Zákazníkům poskytujeme komplexní služby související s provozem jejich vozidel. Síť servisů AUTO CHECK CENTER (ACC) působí i v dalších evropských zemích a neustále rostoucí počet autorizovaných i nezávislých autoservisů s touto značkou potvrzuje její úspěšnost na trhu. Což také dokazuje více než 500 servisních míst po celé Evropě.

Kvalita prostřednictvím kvalifikace

Autoservisy ACC splňují vysoké standardy a jsou často rodinnými podniky s tradicí a silnou orientací na zákaznika. Vzhledem k tomu, že moderní automobily se stávají čím dál tím složitějšími, hraje v těchto firmách hlavní roli také další vzdělávání. Pravidelná školení jsou proto v servisech ACC nejvyšší prioritou. Od mechaniků, přijímacích techniků až po majietele servisů.

Kompletní servis

Elektrika, elektronika, vstřikování nafty a benzínu, klimatizace, brzy, podvozek, dovolená nebo kontrola podle specifikací výrobce. Naše služby poskytované zákazníkům jsou komplexní. Servisy AUTO CHECK CENTER (ACC) jsou vybaveny nejmodernější diagnostickou a testovací technologií. Profesionálně opravit automobil, je naší prioritou.
© Swiss Automotive Group CZ s.r.o.